Anasayfa / Dualar / Dua / Bereket Duaları / Bereket Duası

Bereket Duası

Bereket Duası

Geçmişten günümüze insanlar bol kazanç ve bereket için dua etmişlerdir. Siz değerli okurlarımız için en etkili bereket dualarını sizler için bir araya getirdik.

Bereketli ve bol kazanç için aşağıdaki bereket duası nı  sık sık okursanız, ALLAH’ın izni ile kazancınız bol ve bereketli olacaktır.

Bereket Duası Arapça Yazılışı :

bereket duası
bereket duası

 

Bereket Duası Arapça Okunuşu :

“Ya Allahu, ya Rabbi, ya Hayyü, ya Kayyumü, Ya Zel Celâli vel ikram. Es’elüke bismikel azîmil-a’zami, enterzukanî helâlen tayyiben. Allahümme in kâne rızkunâ fissemâi enzilhu, ve in kâne fil ardi ezhirhu ve in kane ba’iden karribhu, ve in kâne kâriben yessirhü, ve in kâne kalîlen kessirhü ve in kâne kesîren ihfazhü bilbereketi”

Ya Allah, Ya Rab, ya Hayyü ya Kayyûm. Ya Zel Celali vel- İkram. Yüceler yücesi olan isminin hakkı için senden isterim. Bana helâl rızık ver. Allah’ım, eğer rızkımız semada ise onu indir. Eğer yerde ise onu çıkar. Uzakta ise onu yaklaştır. Yakın ise kolaylaştır. Az ise çoğalt. Çok ise onu bereketlendir.”Bereket Duası Türkçe Anlamı:

Rızkımızı çoğaltmak arttırmak ve bereketli olmasını sağlamak için bu duaya önem vermeliyiz. Rızkımız yerde, gökte, az ve çok her ne ise onu Mevla’dan istiyoruz. Rızkımızın bilhassa helâl olması için bu duayı ısrarla tekrar edersek, faydasını yakında inşallah görürüz.

 Bol bereket ve rızık için bu dua sık sık okunmalıdır.
Amin

Hakkımızda admin

Bu Yazıyı Oku

Zengin olmak için dua

ÇOK ETKİLİ ZENGİNLİK DUASI Şüphesiz bir çok insan hayatı boyunca zengin olmak için çalışır çabalar. …

Bir Cevap Yazın

Dua, Dualar, Önemli zikirler, Peygamberduasi.com is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache

%d blogcu bunu beğendi: